>>>VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH FOTBALOVÉHO KLUBU...

Na Českobudějovicku se ruší IV. třída. Známe složení okresního přeboru a III. tříd!

Čtvrtek v 23:25 |  III. třída

Nově budou týmy bojovat o body ve dvou třináctičlenných skupinách ve III. třídě. Okresní přebor nabídne tradičně čtrnáct účastníků...


III. třída sk. A (13 účastníků)
Mír Dívčice
Sokol Žabovřesky
SK Sedlec B
SK Ševětín B
Sokol Chrášťany
Sokol Lipí
Praktic FC Pištín
Fotbalový klub Borek
FK Boršov nad Vltavou B
Kamenný Újezd B
SK Koloděje nad Lužnicí
Lokomotiva ČB B
Slovan Černý Dub B
 

KONEC SEZÓNY 2016/2017

Pondělí v 0:28 |  III. třída

KONEC SEZÓNY 2016/2017


KONEČNÁ TABULKA + NEJLEPŠÍ STŘELCI

Pondělí v 0:25 |  III. třída

KONEČNÁ TABULKA




NEJLEPŠÍ STŘELCI


1. PAVEL HEZOUČKÝ (15 BRANEK)

2. VÁCLAV STRNAD (9 BRANEK)

3. ONDŘEJ KIŠŠ (7 BRANEK)

 


10. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (17.6.) - Koloděje

13. června 2017 v 0:52 |  Výsledky

TJ DÍVČICE - SK KOLODĚJE NAD LUŽNICÍ 3:1 (2:0)

BRANKY: ONDŘEJ KIŠŠ 3x
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - J. HÁJEK, JEŽEK, DAVID, BEZPALEC -
J.VALENTA, TVRZICKÝ, HEZOUČKÝ, V. VALENTA -
Š. HÁJEK, KIŠŠ. STŘÍDALI: BROŽ, KÁCAL, R. LUKÁŠ.
TRENÉR: P. BARTUŠKA

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU NAJDETE V GALERII!

9. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (3.6.) - Boršov "B"

1. června 2017 v 0:55 |  Výsledky

TJ DÍVČICE - FK BORŠOV NAD VLTAVOU "B" 2:0 (2:0)

BRANKY: KIŠŠ, STRNAD
SESTAVA DÍVČIC: R. LUKÁŠ - J. HÁJEK, Š. HÁJEK, J. BEZPALEC, Š. MACHART -
J. VALENTA, P. HEZOUČKÝ, L. TVRZICKÝ, V. VALENTA -
O. KIŠŠ, V. STRNAD. STŘÍDALI: S. REJDAL, V. DAVID, R. KRIŠTŮFEK.
TRENÉR: P. BARTUŠKA





BRANKÁŘ RADEK LUKÁŠ SVŮJ TÝM NĚKOLIKRÁT PODRŽEL A BYL JEDNÍM Z HLAVNÍCH STRŮJCŮ VÍTĚZSTVÍ.


DÍVČICKÁ OBRANA V ČELE S VETERÁNEM JIŘÍM HÁJKEM PRACOVALA PROTI BORŠOVU BEZCHYBNĚ.

VÁCLAV STRNAD NEDAL HOSTUJÍCÍMU BRANKÁŘI ŠANCI A STŘÍLÍ DRUHOU BRANKU DOMÁCÍHO TÝMU.

8. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (28.5.) - Borek

24. května 2017 v 23:27 |  Výsledky

FK BOREK - TJ DÍVČICE 4:0 (3:0)

SESTAVA DÍVČIC: KÁCAL - HÁJEK, LEXA, DAVID, BEZPALEC -
J. VALENTA, TVRZICKÝ, HEZOUČKÝ, REJDAL -
V. VALENTA, STRNAD. STŘÍDALI: KIŠŠ, MACHART, LUKÁŠ, DOLEJŠÍ.
TRENÉR: BARTUŠKA.




7. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (20.5.) - Chrášťany

18. května 2017 v 23:41 |  Výsledky

TJ DÍVČICE - TJ SOKOL CHRÁŠŤANY 0:1 (0:0)

SESTAVA DÍVČIC: KÁCAL - HÁJEK, STRNAD, WALDHAUSER, DAVID -
J. VALENTA, V. VALENTA, HEZOUČKÝ, REJDAL -
EGNER, KIŠŠ. STŘÍDALI: LEXA.
TRENÉR: P. BARTUŠKA



6. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (13.5.) - Mokré

10. května 2017 v 22:01 |  Výsledky

TJ MOKRÉ - TJ DÍVČICE 0:6 (0:4)

BRANKY: KIŠŠ, HEZOUČKÝ 2x, TVRZICKÝ, J. VALENTA Z PEN., STRNAD
SESTAVA DÍVČIC: KÁCAL - STRNAD, HÁJEK, WALDHAUSER, DAVID -
J. VALENTA, TVRZICKÝ, HEZOUČKÝ, REJDAL -
KIŠŠ, V. VALENTA. STŘÍDALI: MACHART, LUKÁŠ
TRENÉR: P. BARTUŠKA ml.



5. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (6.5.) - Pištín + tabulka

4. května 2017 v 22:55 |  Výsledky

TJ DÍVČICE - FC PRAKTIC PIŠTÍN 3:2 (0:0)

BRANKY: HEZOUČKÝ, KIŠŠ, REJDAL
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ, HÁJEK, LEXA, WALDHAUSER, DVOŘÁK -
J. VALENTA, TVRZICKÝ, HEZOUČKÝ, V. VALENTA -
STRNAD, KIŠŠ.
STŘÍDALI: MACHART, REJDAL, KÁCAL.
TRENÉR: P. BARTUŠKA ML.





4. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (29.4.) - Úsilné

27. dubna 2017 v 22:44 |  Výsledky

SK ÚSILNÉ - TJ DÍVČICE 6:2 (1:2)

BRANKY: STRNAD, HEZOUČKÝ
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - HÁJEK, LEXA, WALDHAUSER, DAVID -
V. VALENTA, HEZOUČKÝ, TVRZICKÝ, EGNER -
STRNAD, KIŠŠ. STŘÍDALI: REJDAL, J. VALENTA, KÁCAL.
TRENÉR: P. BARTUŠKA ML.



Kam dál