>>>VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH FOTBALOVÉHO KLUBU...

1. TRÉNINK V HALE (30.1.)

9. ledna 2017 v 11:13
1. TRÉNINK V HALE SE USKUTEČNÍ V PONDĚLÍ 30.1.2017 OD 19:00 VE DŘÍTNI!!!
 

1. silvestrovské derby v Dívčicích (31.12.)

15. prosince 2016 v 2:06 |  Různé

1. silvestrovské derby v Dívčicích

SK SLAVIA PRAHA - AC SPARTA PRAHA 5:7 (2:4)


BRANKY: Leoš Hromádka 2x, Pavel Boubal 2x, Jakub Slavík - Pavel Hezoučký ml. 4x, Martin Šíma 2x, Libor Waldhauser

NÁSLEDNÝ PENALTOVÝ ROZSTŘEL VYHRÁLI SLÁVISTÉ V POMĚRU 4:3, když pokutový kop proměnili Leoš Hromádka, Lukáš Hromádka, Pavel Boubal, Jakub Slavík - Pavel Hezoučký ml., Tomáš Kovařík a Martin Šíma.
SESTAVA SLÁVISTŮ ZLEVA: JAN LEXA, MARTIN MAŇHAL, VLADIMÍR VALENTA ML., JAN VALENTA, LEOŠ HROMÁDKA, DANIEL NĚMEC, JAN ŠÍDLO, RADEK LUKÁŠ, VLADIMÍR VALENTA ST., MARTIN NÝDL, LUKÁŠ HROMÁDKA, JAKUB SLAVÍK.


SESTAVA SPARŤANŮ ZLEVA: JAN BEZPALEC, JIŘÍ ŠPÁN, MARTIN ŠÍMA, FRANTIŠEK BROŽ, ONDŘEJ KIŠŠ, JINDŘICH ČEJKA, LIBOR WALDHAUSER, VÁCLAV STRNAD, PAVEL HEZOUČKÝ ST., LUBOŠ TVRZICKÝ, PAVEL HEZOUČKÝ ML., VÁCLAV SVATEK, LUKÁŠ KÁCAL.

VÍCE FOTEK NAJDETE V GALERII.


KONEC PODZIMNÍ ČÁSTI

30. října 2016 v 21:06

KONEC PODZIMNÍ ČÁSTI

 


TABULKA + NEJLEPŠÍ STŘELCI

30. října 2016 v 21:05 |  III. třída

NEJLEPŠÍ STŘELCI DÍVČIC - PODZIM 2016


1. PAVEL HEZOUČKÝ (9)

2. VÁCLAV STRNAD (4)

3. LUBOŠ TVRZICKÝ (2)


10. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (29.10.)

27. října 2016 v 2:11 |  Výsledky

TJ Dívčice - Lokomotiva České Budějovice "B" 3:3 (1:2)

BRANKY: 20. TVRZICKÝ, 60. HEZOUČKÝ, 90. HÁJEK
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - HÁJEK, ŠPÁN, WALDHAUSER, DVOŘÁK -
DAVID, V. VALENTA, TVRZICKÝ, STRNAD -
HEZOUČKÝ, KIŠŠ. STŘÍDALI: BEZPALEC, J. VALENTA
TRENÉR: TALKNER.



9. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (22.10.)

20. října 2016 v 12:06 |  Výsledky

SK Koloděje nad Lužnicí - TJ Dívčice 1:4 (1:2)

BRANKY: 16. STRNAD , 25. HEZOUČKÝ , 77. STRNAD , 80. STRNAD
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - HÁJEK, LEXA, WALDHAUSER, DAVID -
ŠPÁN, V. VALENTA, ŠÍMA, STRNAD -
HEZOUČKÝ, KIŠŠ.
STŘÍDALI: BEZPALEC, J. VALENTA, MACHART, ŠLEMAR.
TRENÉR: TALKNER




8. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (9.10.) - Boršov

6. října 2016 v 22:41 |  Výsledky

FK Boršov nad Vltavou "B" - TJ Dívčice 2:2 (1:2)

BRANKY: KIŠŠ, TVRZICKÝ
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - HÁJEK, ŠPÁN, WALHDAUSER, DVOŘÁK -
DAVID, TVRZICKÝ, ŠÍMA, V. VALENTA -
KIŠŠ, STRNAD.
STŘÍDALI: MACHART, J. VALENTA, ŠLEMAR




7. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (1.10.) - Borek

29. září 2016 v 0:03 |  Výsledky

TJ Dívčice - FK Borek 2:2 (0:1)

BRANKY: 77. Hezoučký Pavel, 79. Valenta Vladimír
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - Š. HÁJEK, BEZPALEC, WALDHAUSER, DAVID -
V. VALENTA, TVRZICKÝ, ŠÍMA, ŠPÁN -
HEZOUČKÝ, KIŠŠ. STŘÍDALI: J. VALENTA, DVOŘÁK.




6. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (24.9.) - Chrášťany + tabulka

21. září 2016 v 12:07 |  Výsledky

TJ Sokol Chrášťany - TJ Dívčice 1:2 (0:1)

BRANKY: HEZOUČKÝ 2x
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - HÁJEK, LEXA, BEZPALEC, WALDHAUSER -
J. VALENTA, V. VALENTA, TVRZICKÝ, ŠPÁN -
HEZOUČKÝ, STRNAD. STŘÍDALI: J. DVOŘÁK, KIŠŠ, SLEMAR







5. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (17.9.) - Mokré

15. září 2016 v 23:24 |  Výsledky

TJ Dívčice - TJ Mokré 1:1 (0:0)

BRANKA: HEZOUČKÝ Z PEN.
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - HÁJEK, JEŽEK, WALDHAUSER, DAVID -
J. VALENTA, V. VALENTA, ŠÍMA, ŠPÁN -
HEZOUČKÝ, KIŠŠ.
STŘÍDALI: STRNAD, MACHART, LEXA.
TRENÉR: TALKNER





Kam dál