>>>VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH FOTBALOVÉHO KLUBU...

TRÉNINK - ČTVRTEK (24.8.)

Dnes v 1:51

TRÉNINK JE VE ČTVRTEK OD 18:00!!!

 

1. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (19.8.) - Žabovřesky

Středa v 0:21 |  Výsledky

TJ DÍVČICE - TJ SOKOL ŽABOVŘESKY 1:1 (1:0)

BRANKY: TVRZICKÝ Z PENALTY
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - HÁJEK, L. VALENTA, WALDHAUSER, DAVID -
J. VALENTA, V. VALENTA, TVRZICKÝ, POMEJE -
VONDRKA, STRNAD. STŘÍDALI: EGNER, REJDAL
TRENÉR: P. BARTUŠKA




XIII. ročník Memoriálu Václava Kuráže (12.8.)

Pondělí v 0:45 |  Příprava

XIII. ročník MEMORIÁLU VÁCLAVA KURÁŽE


1. UTKÁNÍ
TJ DÍVČICE - ALBRECHTICE NAD VLTAVOU 4:1 (2:0)
BRANKY: V.VALENTA, J. EGNER, O. KIŠŠ, L. TVRZICKÝ
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - Š. HÁJEK, LEXA, BEZPALEC, WALDHAUSER -
V. VALENTA, TVRZICKÝ, STRNAD, L. VALENTA -
KIŠŠ, VONDRKA, STŘÍDALI: DAVID, J. VALENTA, J. EGNER, KÁCAL.

2. UTKÁNÍ
DÍVČICE "STARÁ GARDA" - BLANÍK MILENOVICE 3:0 (1:0)
BRANKY: CIGLBAUER, V. HANOUSEK, J. KLIMEŠ

ZÁPAS O 3. MÍSTO
BLANÍK MILENOVICE - ALBRECHTICE NAD VLTAVOU 3:4 (2:2)

FINÁLE
TJ DÍVČICE - DÍVČICE "STARÁ GARDA" 1:0 (0:0)
BRANKA: VLASTNÍ (TEČ L. TVRZICKÝ)
SESTAVA: KÁCAL - Š. HÁJEK, L. VALENTA, LEXA, WALDHAUSER -
V. VALENTA, TVRZICKÝ, DAVID -
KIŠŠ, VONDRKA, STRNAD.
STŘÍDALI: J. VALENTA, BEZPALEC, J. EGNER, DOLEJŠÍ.

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: J. DOLEJŠÍ (DÍVČICE)
NEJLEPŠÍ HRÁČ: JAROSLAV KLIMEŠ (DÍVČICE STARÁ GARDA)
NEJLEPŠÍ STŘELEC: ROBERT MAUER (ALBRECHTICE)


1. MÍSTO - TJ MÍR DÍVČICE



2. MÍSTO - STARÁ GARDA DÍVČICE


 


Soupiska - PODZIM 2017

28. července 2017 v 10:40 |  Mužstvo

Brankáři

JAN DOLEJŠÍ
RADEK LUKÁŠ
LUKÁŠ KÁCAL

Obránci

ŠTĚPÁN HÁJEK
LIBOR WALDHAUSER
VÁCLAV DAVID
JAN LEXA
JIŘÍ HÁJEK

Záložníci

VLADIMÍR VALENTA
LUBOŠ TVRZICKÝ
JAN VALENTA
STANISLAV REJDAL
LEOŠ VALENTA
JAKUB EGNER

Útočníci

VÁCLAV STRNAD
PAVEL HEZOUČKÝ
ONDŘEJ KIŠŠ
JIŘÍ VONDRKA

Trenér

PAVEL BARTUŠKA ML.

Memoriál v Boršově (29.7.)

23. července 2017 v 1:03 |  Příprava

MEMORIÁL JARDY HROMÁDKY V BORŠOVĚ


1. ZÁPAS

TJ SLOVAN ČERNÝ DUB - FK BORŠOV NAD VLTAVOU 2:4

2. ZÁPAS

FC VELEŠÍN - TJ DÍVČICE 0:3 (0:1)
BRANKY: STRNAD 2x, TVRZICKÝ Z PEN.



ZÁPAS O TŘETÍ MÍSTO SE NEUSKUTEČNIL, JELIKOŽ TÝM VELEŠÍNA PŘEDČASNĚ ODJEL.


FINÁLE

FK BORŠOV NAD VLTAVOU - TJ MÍR DÍVČICE 5:1 (2:0)
BRANKA: STRNAD Z PEN.
SESTAVA DÍVČIC: MARŠÁN - J. HÁJEK, L. VALENTA, WALDHAUSER, MIKY -
J. VALENTA, POMEJE, TVRZICKÝ, V. VALENTA -
STRNAD, HEZOUČKÝ. J. EGNER, BEZPALEC.


NEJLEPŠÍHO HRÁČE TURNAJE VYHRÁL NÁŠ ZÁLOŽNÍK LUBOŠ TVRZICKÝ.

III. třída - rozlosování 2017/2018

4. července 2017 v 1:02 |  III. třída

2. kolo

Sobota 19. 8. 2017 17:00 Dívčice - Žabovřesky

3. kolo

Neděle 27. 8. 2017 15:00 Sedlec B - Dívčice

4. kolo

Sobota 2. 9. 2017 17:00 Dívčice - Ševětín B

5. kolo

Sobota 9. 9. 2017 17:00 Chrášťany - Dívčice

6. kolo

Sobota 16. 9. 2017 16:30 Dívčice - Lipí

7. kolo

Sobota 23. 9. 2017 16:30 Pištín - Dívčice

1. kolo

Čtvrtek 28. 9. 2017 16:30 Dívčice - Č.Dub B

8. kolo

Sobota 30. 9. 2017 16:00 Dívčice - Borek

9. kolo

Neděle 8. 10. 2017 14:30 Boršov B - Dívčice

10. kolo

Sobota 14. 10. 2017 15:30 Dívčice - K.Újezd B

11. kolo

Sobota 21. 10. 2017 16:00 Koloděje - Dívčice

12. kolo

Sobota 28. 10. 2017 14:30 Dívčice - Loko B

13. kolo

Neděle 5. 11. 2017 14:00 Týn B - Dívčice


Na Českobudějovicku se ruší IV. třída. Známe složení okresního přeboru a III. tříd!

22. června 2017 v 23:25 |  III. třída

Nově budou týmy bojovat o body ve dvou třináctičlenných skupinách ve III. třídě. Okresní přebor nabídne tradičně čtrnáct účastníků...


III. třída sk. A (13 účastníků)
Mír Dívčice
Sokol Žabovřesky
SK Sedlec B
SK Ševětín B
Sokol Chrášťany
Sokol Lipí
Praktic FC Pištín
Fotbalový klub Borek
FK Boršov nad Vltavou B
Kamenný Újezd B
SK Koloděje nad Lužnicí
Lokomotiva ČB B
Slovan Černý Dub B
Týn nad Vltavou "B"

KONEC SEZÓNY 2016/2017

19. června 2017 v 0:28 |  III. třída

KONEC SEZÓNY 2016/2017


KONEČNÁ TABULKA + NEJLEPŠÍ STŘELCI

19. června 2017 v 0:25 |  III. třída

KONEČNÁ TABULKA




NEJLEPŠÍ STŘELCI


1. PAVEL HEZOUČKÝ (15 BRANEK)

2. VÁCLAV STRNAD (9 BRANEK)

3. ONDŘEJ KIŠŠ (7 BRANEK)


10. MISTROVSKÉ UTKÁNÍ (17.6.) - Koloděje

13. června 2017 v 0:52 |  Výsledky

TJ DÍVČICE - SK KOLODĚJE NAD LUŽNICÍ 3:1 (2:0)

BRANKY: ONDŘEJ KIŠŠ 3x
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - J. HÁJEK, JEŽEK, DAVID, BEZPALEC -
J.VALENTA, TVRZICKÝ, HEZOUČKÝ, V. VALENTA -
Š. HÁJEK, KIŠŠ. STŘÍDALI: BROŽ, KÁCAL, R. LUKÁŠ.
TRENÉR: P. BARTUŠKA

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU NAJDETE V GALERII!

Kam dál