>>>VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH FOTBALOVÉHO KLUBU...

Červenec 2013

9. ročník Memoriálu Václava Kuráže (10.8.)

31. července 2013 v 23:48 | FOTO: F. Kohel a V. Dvořák |  Příprava

V SOBOTU 10. SRPNA 2013 SE USKUTEČNIL IX. ROČNÍK FOTBALOVÉHO TURNAJE NA POČEST PANA VÁCLAVA KURÁŽE


TURNAJE SE ZŮČATNILI MUŽSTVA: TJ MÍR DÍVČICE, SOKOL LIBĚJOVICE, ŽS BLATA ČÍČENICE A TJ DÍVČICE "STARÁ GARDA"

PRŮBĚH TURNAJE:
1. ZÁPAS - TJ Dívčice - Libějovice 4:3 (1:1)
2. ZÁPAS - TJ Dívčice "stará garda" - Číčenice 4:1 (2:1)

O 3. MÍSTO - Číčenice - Libějovice 4:2 (2:0)

FINÁLE - TJ Dívčice - TJ Dívčice "stará garda" 3:4 (1:2)


KONEČNÉ POŘADÍ:
1. MÍSTO - TJ Dívčice "stará garda"
2. MÍSTO - TJ Mír Dívčice
3. MÍSTO - ŽS Blata Číčenice
4. MÍSTO - Sokol Libějovice

Cenu pro nejlepšího brankáře turnaje získal Václav Dvořák (TJ Dívčice "stará garda") a cenu pro nejlepšího střelce získal Jiří Hájek (TJ Dívčice) a cenu pro nejlepšího hráče turnaje získal hráč ŽS Číčenic.

Všechny zápasy turnaje s přehledem odřídila trojice zkušených rozhodčích Vít Vejčík, Václav Knotek a Hana Ambrožová





VÍCE FOTEK NAJDE V GALERII (MEMORIÁL VÁCLAVA KURÁŽE)

Přátelské utkání (31.7.13)

29. července 2013 v 11:25 Příprava
TJ DÍVČICE - TJ DŘÍTEŇ "DOROST" 6:1 (3:1)
BRANKY: 3x V. Valenta, 2x J. Valenta, No. 15

SESTAVA: Kácal - Pomeje, Čaniga, Š. Hájek, Machart - J. Valenta, Hošek, No. 15, Špán - V. Valenta, M. Popel.









Sazebník pokut (sezona 2013/2014)

29. července 2013 v 10:56 Různé
Po demokratickém hlasování jsme se rozhodli, že v této sezoně zavedeme udělování pokut. Vybírání a vymáhání se po rozhodnutí všech hráčů ujmul Jan Valenta a tímto Vás prosíme, nestěžujte mu jeho práci a předávejte své pokuty s úsměvem...

1. Neúčast na tréninku (neomluvená) 30,-
2. Neúčast na zápase (neomluvená) 50,-
3. Hattrick 10,-
4. Červená karta 100,-
5. Žlutá karta (kecy na rozhodčího) 20,-
6. Neproměněná penalta 20,-
7. Nezpůsobilost (např. opilost) 100,-
8. Pozdní příchod (zápas, trénink) 20,-
9. Kapitán (jednou za sezónu) 50,-
10. Článek v novinách 50,-
11. Foto v novinách 50,-
12. Zapomenuté věci na zápas 30,-
13. Mobil v kabině 20,-

(Všechny omluvy pište na tel. Fandy Kohela nebo můj)


Soupiska mužstva 2013/2014

29. července 2013 v 9:26 Mužstvo
Brankáři
Lukáš Kácal
Radek Lukáš


Obránci
Štěpán Hájek
Štěpán Machart
Pavel Bartuška
Jan Lexa
Jan Bezpalec

Záložníci
Petr Pomeje
Jiří Hájek
Jiří Špán
Luboš Tvrzický
Jan Valenta
Roman Popel
Radek Kuráž

Útočníci
Vladimír Valenta
Marek Popel
Filip Čaniga
Radek Jodl
Trenér
Vladimír Valenta st.

Vedoucí mužstva
František Kohel
Pavel Voves

Příchod a odchod sezóny
Luboš Tvrzický (Z)
hostování => FK Olešník

František Hošek (Z)
konec kariéry

Rozlosování III. třídy sk. A

5. července 2013 v 11:39 III. třída
V sezóně 2013/2014 sehrajeme skupinu III. třídy s těmito mužstvy

1. TJ Sokol Žabovřesky

2. TJ Vrábče

3. Tělovýchovná jednota SOKOL Chrášťany

4. Tělovýchovná jednota Sokol Radošovice - Strýčice

5. Tělovýchovná jednota Mokré

6. Tělovýchovná jednota Sokol Neplachov

7. TJ Vltava České Budějovice

8. Praktic FC Pištín

9. TJ SK Úsilné

10. SK Koloděje nad Luž.

11. Fotbalový klub Borek

1. mistrovské utkání by jsme měli odehrát s mužstvem SK Úsilné v sobotu 24. 8. 2013 v 17:00