27. srpna 2013 v 21:15 | FOTO: V. Dvořák |  Výsledky

SK KOLODĚJE NAD LUŽNICÍ - TJ MÍR DÍVČICE 3:2 (0:2)

Sestava Dívčic: Kácal - Pomeje, Bezpalec, Machart, Š. Hájek - Špán, Tvrzický, R. Popel, J. Valenta - V. Valenta, M. Popel (81. Kohel).

DĚKUJI VŠEM FANOUŠKŮM ZA SKVĚLOU ATMOSFÉRU!
(Fotky ze zápasu najdete v galerii)

Jedna z mnoha šancí Dívčic v první půli. U této je Vladimír Valenta (9).
Velká radost po vstřelené druhé brance.
Bohužel ani zákroky brankáře Lukáše Kácala (17) nepomohli získat Dívčicím nějaké body.

TJ Mír Dívčice 2013/14

26. srpna 2013 v 17:25 Mužstvo
Horní řada zleva: předseda: Pavel Voves, Jan Valenta, Filip Čaniga, Jan Lexa, Štěpán Hájek, Jiří Špán, Vladimír Valenta ml., Štěpán Machart, Marek Popel a trenér: Vladimír Valenta st.
Dolní řada zleva: Václav Kuráž, František Faktor, kapitán: Pavel Bartuška, Jiří Hájek, Radek Lukáš, Jan Bezpalec, Luboš Tvrzický, Lukáš Kácal, trenér brankářů: Karel Říčka a František Kohel.
Na fotografii chybí: Petr Pomeje a Roman Popel.

1. mistrovské utkání nové sezóny (24.8.)

20. srpna 2013 v 12:35 Výsledky

TJ MÍR DÍVČICE - TJ SK ÚSILNÉ 6:3 (1:2)
Branky: 38. Tvrzický, 46. Špán. 52. a 63. V. Valenta, 75. a 91. J. Hájek

Sestava Dívčic: Kácal - Bartuška, Bezpalec, Machart (81. Kohel), Š. Hájek - Špán, Tvrzický, R. Popel (70. M. Popel), J. Valenta (55. Pekař) - V. Valenta, J. Hájek.

V sobotu při krásném počasí jsme přivítali na domácí půdě mužstvo TJ SK Úsilné. Do tohoto zápasu jsme šli s tím, že začneme hrát hned od první minuty, ale předvedená hra tomu jistě neodpovídala. Dělali jsme chyby v rozehrávce a to vyústilo v to, že jsme po 20. minutách zápasu prohrávali 0:2. Naštěstí pro nás, jsme se herně dokázali zvednout a do konce první půle snížili díky brance Luboše Tvrzického na 1:2.
Nástup do druhé poloviny zápasu byl ovšem famózní! Chvíli po rozehrávce jsme se nahrnuli do útoku a Jiří Špán z dorážky vyrovnal na 2:2. O pár desítek minut přidal branku Vladimír Valenta (3:2) a zdálo se, že zápas dovedeme do vítězného konce, jenže to by jsme nesměli vědět, co dokáže fotbal. Hosté se dokázali sebrat a ještě vyrovnali na 3:3. Naštěstí pro nás, jsme nedali hlavy dolů a po pár minutách nám opět Vladimír Valenta (4:3) vrátil vedení v zápase, které už jsme nepustili. Ba naopak Jiří Hájek dokázal dvěma trefami vylepšit naše skóre a výsledek se zastavil na konečných 6:3 pro domácí mužstvo.
Tímto bych chtěl poděkovat celému mančaftu, hlavně za druhou půli ve které jsme ukázali sílu našeho mužstva!