>>>VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH FOTBALOVÉHO KLUBU...

Srpen 2015

1. mistrovské utkání - SK Koloděje nad Lužnicí

26. srpna 2015 v 19:58 Výsledky

SK KOLODĚJE NAD LUŽNICÍ - TJ DÍVČICE 1:0 (1:0)

SESTAVA DÍVČIC: KÁCAL - Š. HÁJEK, JEŽEK (C), WALHAUSER, BROŽ -
J.VALENTA (45. KRIŠTŮFEK), V. VALENTA, TVRZICKÝ, POMEJE -
STRNAD, ŠPÁN.
TRENÉR: TALKNER

FOTO ZE ZÁPASU ZDE: http://tjdivcice.blog.cz/galerie/zapasove/kolodeje-divcice-29-8-15






Soupiska - podzim 2015

17. srpna 2015 v 2:16 Mužstvo

Brankáři

LUKÁŠ KÁCAL, 29 let
JAN DOLEJŠÍ, 22 let - hostování SK Zliv
RADEK LUKÁŠ, 27 let - hostování FK Olešník

Obránci

ŠTĚPÁN HÁJEK, 26 let
PAVEL JEŽEK, 41 let
JAN BEZPALEC, 31 let - hostování FK Olešník
LIBOR WALDHAUSER, 21 let - hostování TJ Dříteň
PETR POMEJE, 25 let
VLADIMÍR VALENTA, 50 let - hostování FK Olešník
RADEK KRIŠTŮFEK, 37 let - - hostování ŽS Blata Číčenice

Záložníci

FRANTIŠEK BROŽ, 33 let - hostování SK Zliv
RADEK KURÁŽ, 40 let
VLADIMÍR VALENTA, 24 let - hostování FK Olešník
LUBOŠ TVRZICKÝ, 23 let - hostování FK Olešník
JAN VALENTA, 26 let - hostování FK Olešník
JINDŘICH VAVROCH, 35 let - hostování FK Olešník

Útočníci

VÁCLAV STRNAD, 19 let - hostování FK Olešník
PAVEL HEZOUČKÝ, 37 let - hostování FK Olešník
JIŘÍ HÁJEK, 37 let
JIŘÍ ŠPÁN, 24 let

Trenér:

Ladislav Talkner

Předseda

Pavel Voves

XI. ročník Memoriálu Václava Kuráže

2. srpna 2015 v 11:42 Příprava

MEMORIÁL VÁCLAVA KURÁŽE - XI. ROČNÍK

1. utkání

TJ Dívčice - TJ Sokol Libějovice 6:1 (1:1)

BRANKY: V. STRNAD 3x, HEZOUČKÝ 2x, ŠPÁN
SESTAVA DÍVČIC: DOLEJŠÍ - Š. HÁJEK, JEŽEK, J. VALENTA, L. WALDHAUSER -
VAVROCH, V. VALENTA, HEZOUČKÝ, KÁCAL - STRNAD, ŠPÁN.
STŘÍDALI: BROŽ, BEZPALEC, VAVROCH
TRENÉR: TALKNER

2. utkání

Dívčice:stará garda - ŽS Blata Číčenice 6:1 (5:0)

ZÁPAS O 3. MÍSTO

Sokol Libějovice - Číčenice 2:2 (1:1)

MUŽSTVO LIBĚJOVIC VYHRÁLO NA PENALTY


FINÁLE

TJ MÍR Dívčice - Dívčice:stará garda 1:1 (0:0)

ZÁPAS ROZHODL AŽ PENALTOVÝ ROZSTŘEL V NĚMŽ BYLI ŠŤASTNĚJŠÍ HOSTÉ

BRANKY: SUKANÝ - J. KURÁŽ
SESTAVA DÍVČIC: KÁCAL - Š. HÁJEK, JEŽEK, BEZPALEC, WALDHAUSER -
J. VALENTA, HEZOUČKÝ, V. VALENTA, BROŽ - STRNAD, ŠPÁN.
STŘÍDALI: DOLEJŠÍ, SUKANÝ.
TRENÉR: TALKNER.

KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ:

1. místo: Dívčice -stará garda

2. místo: TJ Dívčice

3. místo: Sokol Libějovice

4. místo: ŽS Blata Číčenice


INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ:

nejlepší střelec: Ciglbauer (Dívčice-stará garda)

nejlepší hráč: Špán (Dívčice)

nejleší brankář: Remta (Dívčice-stará garda)